Pakiet na Biegłego Rewidenta 1069 zl


Pakiet ten kompleksowo przygotuje Cię do wszystkich, dziesięciu części państwowego egzaminu na Biegłego Rewidenta, organizowanego przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów

Wśród autorów poszczególnych kursów, w ramach pakietu, znaleźli się:Sylwia Domańska
Autor kursu
Doktorantka Szkoły Głównej Handlowej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoly Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej. Absolwentka wielu szkoleń międzynarodowych z zakresu finansów i ekonometrii (m.in.: w London School of Economics, na Uniwersytecie Cambridge).

Mariusz Przyborowski
Autor kursu
Absolwent prawa oraz ekonomii, specjalizujący się w prawie podatkowym zainteresowany tematyką prawa gospodarczego, a także ekonomiczno-prawnego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wpisany na listę doradców podatkowych. Od 2015 roku swoją pasję rozwija prowadząc własną kancelarię w Bydgoszczy.

Tomasz Jasiński
Autor kursu
Obecnie pracuje jako Product Controller w the Royal Bank of Scotland, gdzie zajmuje się analizą danych związanych z obrotem instrumentów finansowych na potrzeby sprawozdawczości regulacyjnej. Prowadzi również zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, m.in. z: Rachunkowości Zarządczej, Sprawozdawczości Finansowej (zajęcia w j. ang. wg sylabusa ACCA), Rachunkowości Finansowej oraz Rewizji Finansowej.
Obecnie, w skład pakietu wchodzą kursy: